W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2019, zapraszamy po raz kolejny do aktywnego uczestnictwa w XII edycji naszego ogólnopolskiego konkursu, tym razem pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Na czym polega nasz konkurs?

Nasz konkurs polega na zebraniu przez szkołę (np. przez samorząd uczniowski) wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

Przygotowaliśmy trzy rodzaje nagród:

Każda szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.

Każda szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę.

W jaki sposób przystąpić do konkursu?

Wystarczy do 17 maja 2019 zorganizować w szkole zbiórkę używanych, starych czy niepotrzebnych telefonów komórkowych. Na naszej stronie www.ekophone.pl dostępny jest plakat do pobrania i wydrukowania na drukarce, który można rozwiesić w szkole.

www.ekophone.pl
Jeżeli masz używany, niepotrzebny telefon komórkowy bez baterii wyślij nam maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.żeli masz większą ilość takich telefonów(ponad 2 kg), zapakuj je do kartonowego pudełka i również wyślij nam maila.

Po zakończeniu zbiórki (do 17 maja) należy wypełnić formularz zgłoszeniowy również dostępny na naszej stronie i wysłać go mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasza firma na własny koszt zorganizuje odbiór paczki.

Po zakończeniu konkursu każda szkoła jak do tej pory otrzyma nagrody rzeczowe lub kupony Sodexo.