Wycieczka klas 6a, 6c

Na wycieczce klas 6a, 6c nie dopisała tyko pogoda. Poza tym po prostu było EXTRA!!! Tam po prostu trzeba pojechać, albo zapomnieć nasze informacje i wcale o tym cudnym miejscu nie czytać i nie oglądać naszej galerii.

Jeśli czytasz dalej to znaczy, że jesteś rozsądnym człowiekiem :)

Tak więc: pieczenie muffinków( oj te proporcje i czytanie przepisów... ), tańce na dyskotece i w ramach zajęć tanecznych (ruszyły do nauki największe "sztywniaki"), gry i zabawy w chyba wszystkie sporty związane z piłkami, strzelanie z łuków, nocne podchody-wspaniałe i różnorodne zadania od dziewczyn dla chłopaków (związane z nimi tańce, śpiewy, żabie skoki i pisane wiersze oraz ćwiczenia w chodzeniu w zawiązanych butach, ale się złościli... ). Skoki na trampolinach, lepienie z gliny, zamieć śnieżna, budowanie szałasów i wiele innych zadań i emocji, które robiliśmy i przeżyliśmy. No i najważniejsza osoba, pani Olga - opiekunka, animatorka zabaw chłopaków.

Szkoda, że po 3 dniach niestety wracaliśmy do domu. Drodzy Rodzice chyba nikt z dzieciaków za Wami za mocno nie tęsknił;)

Link do zdjęć z wycieczki: https://goo.gl/photos/cXt7iHhwhdz1QUsSA

Joomla templates by a4joomla