Góry Świętokrzyskie klasy 4bce

Klasy 4b, 4c i 4e wybrały się na integracyjną wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.
Wyjeżdżaliśmy w dużych emocjach w czwartek rano, 25 maja 2017. Najpierw wybraliśmy się na zwiedzanie Jura Paku w Bałtowie. Spacer wśród dinozaurów, Oceanarium z pokazem 5D i Safari na Górnym Zwierzyńcu zrobiły na nas ogromne wrażenie. Pod wieczór, pełni wrażeń i z  zakupionymi pamiątkami  przenieśli
śmy się do Sielpi Wielkiej. Pierwszy dzień zakończyliśmy wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku.
Drugi dzień był wypełniony atrakcjami, które śmiało można określić wstępem do świętowania Dnia Dziecka. Wyścigi własnoręcznie skonstruowanych łódek, warsztaty mydlarskie i sztuczki cyrkowe wypełniły nam czas aż do odjazdu. Najwięcej emocji budziło puszczanie baniek, chodzenie po linie i na szczudłach. Zaś wielką radość wywołały wspólne kowbojskie tańce, deszcz piłek na chuście animacyjnej. Smuciliśmy się trochę, że  tak szybko się kończy nasza wycieczka i wspólna zabawa. Na osłodę smutku każdy samodzielnie mógł, ukręcić sobie watę cukrową.
Z własnoręcznie zrobionymi prezentami dla Naszych Mam, w dobrych humorach powróciliśmy w piątek wieczorem. 

Joomla templates by a4joomla