Wycieczka klas 4c, 4h

Wycieczka do Warszawy !!!!

Dnia 26.09.2017r. uczniowie klasy IVc i kl. IVh  wspólnie z wychowawczyniami - p. Ewą Brzezik i p. Zenobią Sieradzką  oraz p. Iwoną Rybak i p. Emilią Białecką, wybrali się na pierwszą „wspólną” wycieczkę do Warszawy.

Uczniowie kl. IVc uczestniczyli w lekcji na temat historii lotnictwa w domu Spotkań z Historią, natomiast uczniowie z kl. IVh wzięli udział w spotkaniu na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego w ramach XXI Festiwalu Nauki .

Wrażeń – cała gama!!!

Tematyka lekcji- bardzo pouczająca i interesująca.

Cudowny spacer po Krakowskim Przedmieściu …..zaliczony na SZÓSTKĘ !!!!

 

Wszyscy uczestnicy wycieczki - zadowoleni i uśmiechnięci wrócili do szkoły. 

Już wkrótce …kolejny wspólny wyjazd…tym razem do teatru… 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć…

 

Było super !!!!!

 

Joomla templates by a4joomla