Dzieci listy piszą

W grudniu klasy 4a, 4b i 4d brały udział w projekcie "Dzieci listy piszą" organizowanym przez Agatę Zakrzewską-Okrojek - autorkę strony polskinaczasie.pl 

"Dzieci listy piszą" - to projekt edukacyjny, którego celem jest integrowanie społeczności dzieci i młodzieży polskiej w Polsce i na świecie. Dajmy młodym radość z korespondowania z rówieśnikami z różnych zakątków świata! Dzięki temu będą mogli poznać i podzielić się swoimi przeżyciami oraz nawiązać relację :) Ich listy będą miały realnych odbiorców - Twoich uczniów! Koniec z pisaniem do wymyślonego kolegi!

Listy z życzeniami świątecznymi od czwartoklasistów z naszej szkoły zostały wysłane do szkoły w Bath w Wielkiej Brytanii. Wszystkim uczniom bardzo spodobała się ta tradycyjna forma listów, przy okazji poćwiczyliśmy umiejętność pisania listów w praktyce :)

Joomla templates by a4joomla