Konkurs gminny-„Nasza Niepodległa”

dla klas IV-VIII i oddziałów gimnazjalnych.

Tematyka konkursu obejmuje zagadnienia  związane z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

a)    Zadanie konkursowe:

Zadaniem uczniów jest przygotowanie pracy – lapbooka związanego z tematyką konkursu. Praca może przedstawiać  osoby i wydarzenia ważne dla ucznia, mające wpływ na uzyskanie przez Polskę niepodległości lub nawiązujące do historii Polski przez ostatnie 100 lat.Forma pracy dowolna. Technika dowolna. Format płaski ma nie przekraczać formatu A4.( podstawa pracy, lapbook może składać się z kilkunastu kartek). W pracy można  umieścić  napisy/ opisy, cytaty, rysunki, zdjęcia, informacje na temat ważnych wydarzeń nawiązujących do tematyki konkursu. Pracę uczeń wykonuje w domu.  

b)  Praca musi być opatrzona imieniem i nazwiskiem ucznia, klasą,  danymi teleadresowymi szkoły, do której uczęszcza.(informacja ma być umieszczona z tyłu pracy).  Do pracy muszą być dołączone oświadczenia – stanowiące załącznik  nr 1 do niniejszego Regulaminu.

Prace należy  dostarczyć do organizatora do dnia 14 grudnia 2018r. (do p. Bogusławy Mikulskiej lub Joanny Moussy, lub wychowawcy klasy.

 

Więcej szczegółów http://sp1piaseczno.pl/images/stories/regulaminykonkursy/polniepodlegla.pdf

Joomla templates by a4joomla