Zajęcia Scratch 2018

W zajęcia Scratch w naszej szkole biorą udział uczniowie klas 3,4 i 5. Na szczególną uwagę zasługują zajęcia z robotami. Ależ tu jest potrzebna współpraca między dzieciakami!!! Na szczęście jest jej dużo, ale jeszcze więcej pomysłowości uczniów! O emocjach i radości nie wspomnę.

Na filmikach - roboty przewracające pudełka, wbrew pozorom wcale to nie takie łatwe:), inne filmiki to jazda z kolorowymi światłami w zależności od kierunku jady oraz jazda z kolorowymi, świecącymi i migającymi buźkami. Kierunkowskazy symboliczne też działają. Polecamy obejrzenie filmików.

W galerii zdjęcia niektórych programistów robotów i kolorowe oświetlenie Kabelka, Piksela, Trybika, Łordzika i Mądrusia naszych robotów.