Kościół misyjny oddaje to, co otrzymuje; rozdaje ubogim to, co jego /…/

członkowie oddają mu wielkodusznie do dyspozycji.”

Św. Jan Paweł II

Drodzy Uczniowie ze Szkolnego Koła  PCK w SP Nr 1 w Piasecznie

Wyrażam Wam szczere podziękowanie za wkład w niesieniu pomocy misjom, za każdą  inicjatywę oraz trud  w pozyskiwaniu środków na rzecz „Adopcji serca”. „Bóg zapłać” za każdy ofiarowany grosz i każde wyrzeczenie. Gratuluję wytrwałości i okazywanej solidarności z ubogimi dziećmi Afryki. Wierzę, że Pan Bóg, który nie pozwoli się prześcignąć w swojej hojności, wynagrodzi każdemu z Was według swojej szczodrej miary. Wpłatę 300 zł, która wpłynęła  na nasze konto dn. 13.07.2015 r. przeznaczamy na edukację  „adoptowanej” Dindo Siara Tresore uczęszczającej do przedszkola na misji Nguelemendouka w Kamerunie.

W jej imieniu oraz w imieniu wszystkich dzieci z misji wypowiadamy szczere  MERCI, czyli – DZIĘKUJĘ !  Zapewniamy, że Siostry Misjonarki wraz ze swymi podopiecznymi modlą się za swoich Przyjaciół z Polski i w swoich sercach chowają dla nich wielką wdzięczność.

Z serdecznym pozdrowieniem, życząc obfitych łask Bożych, Opieki Maryi i Św. Michała Archanioła łączę we wspólnej  modlitwie za misje

s. Eligia Opiłowska CSSMA