„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowany tym, co ten drugi przyjmie z miłością.”

Św. Jan Paweł II

Szanowna Pani Knotek,

Drodzy Członkowie Szkolnego Koła PCK

w SP Nr 1 w Piasecznie

Proszę  przyjąć szczere podziękowanie za aktywny udział w misyjnym dziele Kościoła,  za kontynuowanie  „Adopcji serca”. Dzięki  temu programowi setki i tysiące dzieci z Kamerunu mogą korzystać z należnej im edukacji.

Potwierdzam wpłatę 320 zł , która wpłynęła na nasze konto 3.07.2017 r. i wyrażam wielką wdzięczność za każdą ofiarowaną złotówkę - „BOG ZAPŁAĆ!” Powyższą kwotę przeznaczamy na  edukację  „adoptowanej” przez Was Dingo Siara Tresore – 168 B, uczęszczającej do szkoły na misji Betare-Oya.  W jej  imieniu, rodziny oraz Sióstr Misjonarek wypowiadamy szczere „MERCI”, czyli DZIĘKUJĘ.

Zapewniamy, że Siostry wraz z podopiecznymi są wdzięczne za każdą okazaną im pomoc i modlą się w intencjach Przyjaciół z Polski,  dzięki którym ich życie staje się lepsze i radośniejsze.

Z serdecznym pozdrowieniem, życząc obfitości łask  Bożych i Opieki Matki Najświętszej oraz Św. Michała Archanioła.

s. Eligia Opiłowska CSSMA/Referentka Misyjna Zgromadzenia/

Warszawa, 4.07.2017 r.

Tel. 797 907 061; www.misje.michalitki.pl;  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.