Nauczyciele

  • 01 Sylwia Orynek
  • 02 Ewa Bukowska

 

  • 1a Bogusława Mikulska
  • 1b Teresa Kolary
  • 1c Aleksandra Piotrowska
  • 1d Mariola Szymańska
  • 1e Beata Walczak
  • 1f Katarzyna Bąk
  • 1g Anna Kosierb

 

  • 2a Anna Marcinkiewicz
  • 2b Monika Zawierucha
  • 2c Dorota Pietrzak
  • 2d Agnieszka Dziekanowska-Pruszewska
  • 2e Agnieszka Marciniak

 

  • 3a Sylwia Ciastoń
  • 3b Monika Kownacka
  • 3c Beata Walczak
  • 3d Monika Kownacka
  • 3e Aneta Sołowińska
  • 3f Dorota Niedbałko
  • 3g Aldona Ostrowska
  • 3h Martyna Kielak-Kucharska
  • 3i Bogusława Mikulska
  • 3j Eliza Floras

 

  • 4a Sylwia Forc - matematyka
  • 4b Joanna Moussa- plastyka, język angielski
  • 4c Ewa Brzezik- matematyka
  • 4d Agnieszka Florczak
  • 4e Wioletta Siry - muzyka, zajęcia artystyczne
  • 4f Monika Ślusarczyk
  • 4g Urszula Derehajło- przyroda
  • 4h Zenobia Sieradzka - język polski

 

  • 5a Izabela Orepuk - matematyka
  • 5b Justyna Peresada-Makara - język angielski
  • 5c Bogusława Knotek- przyroda
  • 5d Marta Michalska- język angielski
  • 5e Ewa Dunagin- język angielski
  • 5f Joanna Kotarska- matematyka

 

  • 6a Michał Janowski - wychowanie fizyczne
  • 6b Ewelina Polit- język polski
  • 6c Magdalena Magiera - język angielski
  • 6d Anna Walenciak -przyroda, matematyka
  • 6e Krzysztof Nowakowski - historia

 

  • 7a Małgorzata Przychodzeń - język polski
  • 7b Aneta Kryczka - biologia
  • 7c Anna Bielawska - plastyka, zajęcia artystyczne
  • 7d Agata Szajna- wychowanie fizyczne

 

  • 2aG Agnieszka Gładysz -matematyka
  • 2bG Emilia Szybilska- język niemiecki 
  • 2cG Katarzyna Sikora- matematyka, technika
  • 2dG Piotr Orepuk- fizyka
  • 2eG Danuta Stokulska-geografia
  • 2fG Maja Kępa-Kaput - język angielski
  • 2gG Ewa Mozer - chemia
  • 2hG Ewa Krzos -język polski

 

  • 3aG Jacek Kogut- historia, WOS
  • 3bG Magdalena Kwiatkowska - język niemiecki
  • 3cG Urszula Napieraj- język polski
  • 3dG Wioletta Łapczyńska- Nowak- historia, WOS
  • 3eG Piotr Mróz- wychowanie fizyczne
  • 3fG Alina Michałowska- język polski
  • 3gG Bożena Dawidowicz- matematyka

 

Barbara Janowska - religia

Grażyna Pietrzak - religia

Agnieszka Dobrucka - religia 

Elżbieta Ostasiuk- religia

ks. Tomasz Moch- religia

Daria Panasiuk - matematyka, informatyka

Agnieszka Sobiecka- informatyka

Iwona Rybak- wychowanie fizyczne

Zbigniew Rułkowski- chemia

Dawid Langowski- wychowanie fizyczne

Jacek Sobiesiak - wychowanie fizyczne

Barbara Maicka - muzyka, plastyka

Lidia Żebrowska - wychowawca świetlicy

Emilia Białecka- wychowawca świetlicy

Olga Giska- wychowawca świetlicy

Emilia Nowakowska - wychowawca świetlicy

Renata Kalińska- wychowanie fizyczne

Adrian Szewczyk- wychowanie fizyczne

Renata Hejna- język angielski

Konrad Sadowski- wychowanie fizyczne

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla