Osiągnięcia uczniów 2009/2010

 

 

WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 W PIASECZNIE
W  ROKU SZKOLNYM 2009/2010

KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MAM PRAWO DO …”
MIELEWCZYK ZUZANNA                       WYRÓŻNIENIE

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „JEM OWOCE, MLEKO PIJĘ”
WIECZOREK GABRIELA                       WYRÓŻNIENIE

GMINNY KONKURS „OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”
MAŁGORZATA KOGUT                         I MIEJSCE
STYŚ MATEUSZ                                  II MIEJSCE

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MOJE PIASECZNO W PRZYSZŁOŚCI”
GOZDALIK BARTEK                               I MIEJSCE
DĘBSKA NATALIA                                 WYRÓŻNIENIE

GMINNY KONKURS (na ozdobę bożonarodzeniową) „ŻEBY ŚWIĘTA BYŁY PIĘKNIEJSZE”
GRZYWACZEWSKA KLAUDIA                 III MIEJSCE
GAWRYCH DAMIAN                              III MIEJSCE
MAJCZYNA WIKTORIA                          III MIEJSCE
PODKOWIŃSKA ALEKSANDRA              WYRÓŻNIENIE

KONKURS (organizowany przez Bibliotekę Publiczną) „JAK WYOBRAŻAM SOBIE PIASECZNO W PRZYSZŁOŚCI”
PODKOWIŃSKA ALEKSANDRA             WYRÓŻNIENIE
BEDLA ESTERA                                    WYRÓŻNIENIE
RAKOWSKA ALEKSANDRA                   WYRÓŻNIENIE

SZKOLNY KONKURS „ BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”
TURSKA JULIA                                    I MIEJSCE
KŁAGISZ ZUZANNA                              I MIEJSCE
JASZEWSKA MARIA                            I MIEJSCE
PAWLICKI MARIUSZ                           II MIEJSCE
LIPIŃSKA KINGA                                 II MIEJSCE
BŁAŻOWKSA OLGA                            II MIEJSCE
PANTAK ADAM                                   II MIEJSCE
MARGAS ADAM                                  II MIEJSCE
MĄKA WIKTORIA                               III MIEJSCE
BADOWSKI MICHAŁ                           III MIEJSCE
FRONC KACPER                                  III MIEJSCE
WYSZCZELSKI ADRIAN                       III MIEJSCE
MĘKAL ALICJA                                   III MIEJSCE
TURSKI IGOR                                   WYRÓŻNIENIE
WAŃDOCH MARIA                           WYRÓŻNIENIE
CZARNECKA ZUZANNA                     WYRÓŻNIENIE

„TYMBARK –TURNIEJ PIŁKARSKI”
KLASA IIIC, KLASA IIIB           III MIEJSCE DRUŻYNOWO

GMINNY „KONKURS WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI CHOPINA”
ZUZANNA KŁAGISZ                         IV MIEJSCE (ZESPOŁOWO)
ANNA SEMENIUK                           IV MIEJSCE (ZESPOŁOWO)

MIĘDZYNARODOWY „KANGUR MATEMATYCZNY”
PAWLICKI MARIUSZ                   WYRÓŻNIENIE
ZAWADZKA ANNA                       WYRÓŻNIENIE
ROMBEK ALEKSANDRA               WYRÓŻNIENIE
DENISIEWICZ JERZY                    NAGRODA
PANTAK ADAM                           WYRÓŻNIENIE
MARGAS ADAM                          NAGRODA
ALICJA MĘKAL                           NAGRODA
K. ŁOJEWSKA                             NAGRODA

GMINNY KOKURS „ MISTRZ ORTOGRAFII”
ZALEWSKI WOJTEK                    „MISTRZ ORTOGRAFII”
CIBICKI JAN                               III MIEJSCE
DENISIEWICZ JERZY                    III MIEJSCE
WÓJCIK ZUZANNA                       III MIEJSCE

GMINNY KOKURS „MAŁY PITAGORAS”
DENISIEWICZ JERZY                    II MIEJSCE
ZAWADZKA ANNA                       III MIEJSCE
SEMENIUK ANNA                         III MIEJSCE
PODHORODECKI WOJCIECH         III MIEJSCE

POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ W PAMIĄTCE
KLASA IA (15 OSÓB)                   I MIEJSCE

SZKOLNY KONKURS „SZKOŁA MOIM DRUGIM DOMEM”
KLASA IA                                   I MIEJSCE
SZKOLNY KONKURS „integracja”
BUKSZYŃSKI ANTONI                 I MIEJSCE
MAZUREK BARBARA                 II MIEJSCE

GMINNY KOKURS ”ŻYJ ZDROWO – JEDZ OWOCE, PIJ MLEKO
SZYSZKOWSKI BARTŁOMIEJ       I MIEJSCE
SZATANOWSKI MICHAŁ             II MIEJSCE

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI O F. CHOPINIE
ROMBEK ALEKSANDRA            II MIEJSCE

GMINNY KONKURS „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”
WITT WIKTORIA                       I MIEJSCE

KLASY IV-VI
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ALFIK HUMANISTYCZNY”
DENISIEWICZ MALWINA          107 MIEJSCE W KRAJU
JASZEWSKI PAWEŁ                135 MIEJSCE W KRAJU

GMINNY KOKURS RECYTATORSKI „WARSZAWSKA SYRENAKA”
BARBARA STRZEŻEK               WYRÓŻNIENIE

GMINNY „II KONKURS RECYTATORSKI IM. KS.  JANA TWARDOWSKIEGO”
MADAJEWSJA GABRIELA         I MIEJSCE
GOŹDZIKOWSKI BARTOSZ       WYRÓŻNIENIE
WÓJCIK BEATA                       WYRÓŻNIENIE

GMINNY KOKURS „SUPERRACHMISTRZ”
POŁEĆ GRZEGORZ                  III MIEJSCE

GMINNY KOKURS „KWADRAT”
DENISIEWICZ MALWINA         I MIEJSCE
JASZEWSKI PAWEŁ                II MIEJSCE
SZUMIELEWICZ PIOTR            III MIEJSCE
NIELESZCZUK GRZEGORZ        WYRÓŻNIENIE
KURDUSIEWICZ ARTUR          WYRÓŻNIENIE

MIĘDZYNARODOWY „KANGUR MATEMATYCZNY”
P. SZUMIELEWICZ                 BARDZO DOBRY WYNIK
M. DENISIEWICZ                   WYRÓŻNIENIE
A. MRUK                                WYRÓŻNIENIE
P. BIAŁOBRZESKI                   WYRÓŻNIENIE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO „OXFORD”
JASZEWSKI PAWEŁ                  I MIEJSCE W SZKOLE
WÓJCIK BEATA                        II MIEJSCE W SZKOLE
BOĆKOWSKA ANNA                  II MIEJSCE W SZKOLE
DENISIEWICZ MALWINA          III MIEJSCE W SZKOLE
RYTKA MARTYNA                     III MIEJSCE W SZKOLE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO „PINGWIN”
JASZEWSKI PAWEŁ                              WYRÓŻNIENIE 7 MIEJSCE W KRAJU
WÓJCIK BEATA                                    WYRÓŻNIENIE 10 MIEJSCE W KRAJU
STANISZEWSKI TYMOTEUSZ                 WYRÓŻNIENIE 10 MIEJSCE W KRAJU

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO „MIX”
JASZEWSKI PAWEŁ                                18 MIEJSCE W KRAJU
WÓJCIK BEATA                                      20 MIEJSCE W KRAJU
STANISZEWSKI TYMOTEUSZ                   28 MIEJSCE W KRAJU

OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO „SEZAM”
JASZEWSKI PAWEŁ                               18 MIEJSCE W KRAJU

SZKOLNY KONKURS J. ANGIELSKIEGO „ILUSTRACJA ANGIELSKIEGO PRZYSŁOWIA”
SIKORA MAJA                          I MIEJSCE
FILIP WERONIKA                      WYRÓŻNIENIE
NIELESZCZUK GRZEGORZ           WYRÓŻNIENIE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OXFORD HISTORIA PLUS”
NIEZGODA TOMASZ                I MIEJSCE
WALCZAK ANNA                    II MIEJSCE
BIENIEK KRZYSZTOF             III MIEJSCE

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „KLIO 2009”KONKURS MITOLOGICZNY
JASZEWSKI PAWEŁ                I MIEJSCE
WALCZAK ANNA                    II MIEJSCE
DENISIEWICZ MALWINA       III MIEJSCE

KONKURS KURATORYJNY  „LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO

W LATACH 972-1514. OD CEDYNI DO ORSZY”
BIENIEK KRZYSZTOF             FINALISTA ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KOZŁOWSKI KAMIL              UCZESTNIK ETAPU REJONOWEGO
SZUMIELEWICZ PIOTR          UCZESTNIK ETAPU REJONOWEGO

KONKURS NA TEMAT 600-LECIA BITWY POD GRUNWALDEM ORGANIZOWANY

PRZEZ CENTRUM EDUKACJI SZKOLNEJ
KOZŁOWSKI KAMIL               12 MIEJSCE W KRAJU
SZUMIELEWICZ PIOTR          13 MIEJSCE W KRAJU
DENISIEWICZ MALWINA       15 MIEJSCE W KRAJU
WÓJCIK BEATA                      15 MIEJSCE W KRAJU

POWIATOWY KONKURS „OWADY POLSKI”
DENISIEWICZ MALWINA         II MIEJSCE

POWIATOWY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ W PAMIĄTCE
ZESPÓŁ WOKALNY (30 OSÓB)              I MIEJSCE

II GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „ILUSTRACJA DO WIERSZY KS. JANA TWARDOWSKIEGO”
RAJEWSKI PAWEŁ                   I MIEJSCE
SIKORA MAJA                         II MIEJSCE
BRZOZOWSKI MATEUSZ           WYRÓŻNIENIE
STRZEŻEK BARBARA                WYRÓŻNIENIE
WERECKI ALEKSANDER            WYRÓŻNIENIE

 

 

Joomla templates by a4joomla