Osiągnięcia Uczniów 2008/2009

Gminny Konkurs Historyczny organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie,Towarzystwo Przyjaciół Piaseczna, Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Piasecznie w 90 rocznicę odzyskania Niepodległości 

pod patronatem Burmistrza Miasta Piaseczna p. Józefa Zalewskiego

 na poziomie szkół podstawowych

  • I miejsce zdobyła uczennica Marta Woźniak klasa VIc
  • wyróżnienie otrzymała uczennica Hanna Manista klasa VIc

 

 Wyniki konkursu języka angielskiego "Multitest"

  • w kategorii klas piątych najlepsi byli:

Anna Boćkowska klasa Vd 11 miejsce w kraju

Paweł Jaszewski klasa Va 13 miejsce w kraju

Beata Wójcik klasa Va 17 miejsce w kraju

  • w kategorii klas szóstych najlepsi byli:

Anna Sztoknier klasa VIb 10 miejsce w kraju

Natalia Szymczak klasa VIb 14 miejsce w kraju

Julia Skalska klasa VIa 20 miejsce w kraju

Piotr Sinior klasa VIb 20 miejsce w kraju

Aleksandra Piotrowska klasa VIc 20 miejsce w kraju

 Wyniki szkolnego konkursu matematycznego na kartę bożonarodzeniową

wykonaną z figur geometrycznych

Kategoria klas  IV


I miejsce Barbara Strzeżek kl IVc
II miejsce Anna Walczak kl IVb
III miejsce Weronika Filip kl IVa

Kategoria klas V


I miejsce Arkadiusz Majkowski kl Vd
II miejsce Joanna Żebrowska kl Va
III miejsce Urszula Urbańczyk i Agata Konarzewska kl Vb

 

Wyniki szkolnego konkursu matematyczno-poetyckiego:

I miejsce:

      Magdalena Skurzewska     kl. VB
      Michalina Łepkowska        kl. VB
      Magdalena Nowak            kl. VB

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu wiedzy "Czy znasz polskie miasta-Gniezno"

Laureaci konkursu plastycznego

I miejsce - Jakub Kozera kl. Ic
II miejsce Maria Jaszewska kl. Ic
 
Laureaci konkursu wiedzy o Gnieźnie
Drużyna zajęła II miejsce
Skład drużyny:
Anna Zawadzka
Mateusz Brzozowski
Konrad Banaszek
Agnieszka Ogrodnicka
Iga Wójtowicz
Aleksandra Podkowińska 

 Wyniki Szkolnego Konkursu Mitologicznego

I miejsce  Malwina Denisiewicz  kl. Va
II miejsce Paweł Jaszewski       kl. Va
III miejsce Kamil Kozłowski kl. Vc i Marta Duda kl. Vb
 
Powiatowy Konkurs wiedzy o Kampinoskim Parku Narodowym
 
W Powiatowym Konkursie wiedzy o KPN wyróżnienie zdobyła
uczennica Maja Zawadzka kl. Va
 

Międzypowiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w piłkę ręczną.

Piotr Sinior

Robert Majewski

Tymoteusz Staniszewski

Jędrzej Alchimowicz
 
Wiktor Łazarski
 
Damian Rutelonis

Jan Błaszczak

Arkadiusz Majkowski

Bartosz Sobieraj

Jakub Sobieraj
 

Wyniki Gminnego Konkursu
"Bezpieczna droga do szkoły"
dla klas III

  • 2 miejsce Bartłomiej Opiński kl. IIIa
  • 4 miejsce Wiktor Boś kl. IIIa
  • 5 miejsce Hubert Gajek kl. IIIc

 

Wyniki Gminnego Konkursu Ortograficznego

"Mistrz Ortografii"

  • 1 miejsce zdobyli

Luiza Kośla kl. IIIb

Mateusz Brzozowski kl. IIIa

  • 2 miejsce zdobyli

Adam Stocki kl. IIIa

Aleksander Radzik kl. IIIc


Powiatowy Konkurs "Ssaki Polski"

W powiatowym konkursie "Ssaki Polski"

3 miejsce zdobyli

Joachim Jastrzębski  kl. VIb
Paweł  Jaszewski kl. Va

 

                                                    

 

Joomla templates by a4joomla