Ale się działo!!!

Odwiedzili nas - p. Marcin Prus- wielokrotny reprezentant  Polski w piłce siatkowej, p. Marek Magiera-specjalista od  porywających opraw dźwiękowych wydarzeń sportowych (szczególnie meczy siatkarskich), p. Robert Wójtowicz- doświadczony trener siatkarski.

Zgromadzona widownia została oczarowana przez p. Marcina Prusa, który w sposób rewelacyjny i niebywale sympatyczny mówił o pomaganiu sobie, o walce do końca, bez utraty nadziei w zwycięstwo, nawet jeśli jest trudno lub się nie chce, o bezpieczeństwie w szkole ( uczniowie wiążcie buty!!!).

Uczniowie dowiedzieli się jak wyglądały Jego pierwsze treningi, w jakim wieku zaczął trenować siatkówkę. Obejrzeć mogliśmy medale z różnych ważnych meczy, rozmawialiśmy o siatkówce, oglądaliśmy też fragmenty naszego zwycięstwa w MŚ 2014 w Polsce. A potem nastąpiło..... istne szaleństwo (chociaż kolejkowicze stali spokojnie)- autografy dla dużych i małych, dla chłopów i dziewczynek i wpis pamiątkowy do naszego szkolnego  "pamiętnika" czyli Kroniki Szkolnej.

A zajęcia siatkarskie? ... Akademia Siatkówki Legii Warszawa - treningi wtorki 19.15, czwartki 18.30 trener p. Robert Wójtowicz tel. 607 507 408, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.