16 grudnia 2014 r. uczniowie klas 2c i 3c oraz "Zespół Wokalny Do- re- mi" wprowadzili społeczność naszej Szkoły w nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zaprezentowany program artystyczny i koncert kolęd wywołały wzruszenie i uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych.

Bardzo dziękujemy Rodzicom uczniów z klas 2c i 3c za pomoc okazaną w przygotowaniu strojów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia.

Program artystyczny "Świąteczny czas" był wcześniej prezentowany przez naszych uczniów na spotkaniu Związku Niewidomych i Niedowidzących, które odbyło się w Ośrodku Kultury w Piasecznie 11 grudnia 2014 r.

Zdjęcia pochodzą z występów dzieci w Ośrodku Kultury oraz ze szkolnego przedstawienia. Dziękujemy pani Darii Szymańskiej za udostępnienie zdjęć i filmu.