Uwaga Rodzice dzieci niepełnosprawnych i zagrożonych niepełnosprawnością w wieku 0 – 9 r.ż. od grudnia 2018r. WZNOWIONO ZAPISY

Na terenie powiatu piaseczyńskiego powołany został Wiodący Ośrodek Koordynacyjno – Rehabilitacyjno – Opiekuńczy w Pęcherach, ul . B.Chrobrego 83, który organizuje bezpłatną pomoc terapeutyczną w ramach rządowego programu "Za życiem" dla dzieci niepełnosprawnych i zagrożonych niepełnosprawnością w wieku do rozpoczęcia nauki w szkole.

W zależności od indywidualnych potrzeb, dzieci będą mogły korzystać z bezpłatnej pomocy:
 psychologów  logopedów  fizjoterapeutów  terapeutów integracji sensorycznej.

Ponadto w ofercie znajduje się trening metodą Tomatisa, badanie uwagi słuchowej oraz TUS.

Działania WOKRO koordynuje - p. Anna Kędziora - psycholog z PPP w Piasecznie przy ul. Wojska Polskiego 30.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.