28.03.2018 odbyło się przedstawienie wiosenne dla klas 0-III oraz zaprzyjaźnionych z nasza szkołą przedszkoli pt. „Przybądź do nas bocianie". Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy 1a i 1e, kółko teatralne pod opieką Pań Sylwii Ciastoń, Aleksandry Piotrowskiej, Ewy Bukowskiej oraz chór szkolny klas I-III pod opieką Pani Wioletty Siry. Akompaniament do piosenek klasy 1 a wykonywała pani Agnieszka Kwaśny. Dekorację wykonali uczniowie klasy 3i wraz z rodzicami. Występ zrealizowany został w ramach realizacji innowacji pedagogicznej: ”Bocian globtroter”.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, którzy przygotowali akcesoria i stroje do występu, a w szczególności Pani Aleksandrze Moskalskiej za przygotowanie strojów bocianów. Uczniom dziękujemy za zaangażowanie podczas występu, a licznie zebranym gościom  za udział w naszym przedstawieniu.

Organizator przedstawienia Bogusława Mikulska