Serdecznie zapraszamy uczniów z klas IV, V, VI, VII i VIII  do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego MULTITEST.

Konkurs Multitest jest konkursem płatnym - koszt konkursu to 14zł .

Konkurs odbędzie się 19-10-2022 r. Zgłoszenia wraz z opłatą za konkurs przyjmują nauczyciele języka angielskiego do 28.09.2022.

Konkurs ma formę testu wielokrotnego wyboru składającego się z 26 pytań. Do każdego pytania podane są 4 warianty odpowiedzi. Konkurs z języka angielskiego trwa 50 minut + 10 minut sprawy organizacyjne.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uznania, a najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają dyplomy grawerowanelaureata i wyróżnienia oraz nagrody książkowe.

Nauczyciele języka angielskiego

Centrum Edukacji Szkolnej - konkursy szkolne - Multitest - Język angielski - Zakres tematyczny (ces.edu.pl)