zgaś światło
Szanowni Państwo,
przekazuję podsumowanie wraz z nagraniem ostatniego wykładu w ramach Akademii Czujnego Rodzica „Jak wspierać dziecko w nauce”. Nagranie dostępne będzie do poniedziałku 10 października. Wykład był bardzo pozytywnie odebrany przez rodziców i specjalistów. Zachęcam więc do odsłuchania nagrania: AKADEMIA CZUJNEGO RODZICA - JAK WSPIERAĆ DZIECKO W NAUCE?
 
Dodatkowo polecam Państwu cykl 18 webinariów poświęconych zdrowiu psychicznemu dzieci i młodzieży w ramach Narodowego Programu Zdrowia zorganizowany przez Instytut Psychiatrii i Neurologii. Webinary są bezpłatne, będą odbywały się w każdą środę, czwartek i piątek o godzinie 11.00, zaczynając od 6 października, a kończąc 24 listopada (z wyjątkiem 14 i 20 października oraz 4 i 11 listopada). Więcej informacji i linki:  ZDROWIE PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY
 
Z wyrazami szacunku
 
Sylwia Wolny
 
Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych
 
tel.: 22 756 62 54 wew. 246   
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl