zgaś światło

Konkurs kaligrafii to jedno z działań realizowanych w naszej szkole w ramach obchodów Roku Wisławy Szymborskiej.

Hasło konkursowe brzmiało: „Jej twórczość w mojej dłoni”.

Młodzi czytelnicy „wysublimowanym” pismem złożyli ukłon Naszej Noblistce. Starania uczniów klas 4 - 8 były nie tylko okazją do czytania wierszy Szymborskiej, „piękne pismo” dostarczyło nam również wrażeń estetycznych.

Umiejętności uczniowskie oceniło jury, w skład którego weszli uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi. Ponieważ uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki poziom umiejętności kaligraficznych , komisja przyznała po kilka równorzędnych miejsc.

Oto wyniki konkursowych zmagań:

Miejsce I

Maja Pontus klasa 5i

Lena Fendrych klasa 6b

Pola Dyl klasa 7c

Miejsce II

Amelia Ciołkiewicz klasa 5b

Natalia Budzianowska klasa 5i

Wiktoria Przewłocka klasa 5a

Miejsce III

Antonina Paluch

Lena Serwik 6e

Jana Trach 8g

Gratulujemy nie tylko nagrodzonym, ale również pozostałym uczestnikom konkursu. Wszyscy jesteście Mistrzami Kaligrafii!

 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl