zgaś światło

Ciemny pokój, kawałek wolnej ściany, taboret, a na nim ustawiony projektor wyświetlający obrazy. W roli widzów siedzące na dywanie dzieci, a za nimi operatorzy sprzętu oraz narratorzy bądź lektorzy opowieści, czyli rodzice lub dziadkowie. Jedyna w swoim rodzaju atmosfera starego kina, nastrój wyjątkowości rozpoczynający bajkowy seans rodzinny... 

Kontynuacja spotkań “Starsi czytają młodszym” - dziś dzieci z “0” poznały projektor “Ania” który służył do wyświetlania przeźroczy (zrealizowanych na taśmie o szerokości 35mm w postaci przeźroczy o wymiarach kadru 18x24mm) na ścianie lub na przygotowanym do tego celu ekranie. 

 Starsi koledzy i koleżanki z klasy 6c czytali młodszym. Dzieci obejrzały i wysłuchały   bajki o “Smoku wawelskim” i “Zagubionych kropeczkach”.  

Serdecznie dziękujemy p. Ewelinie Sośnie i uczniom klasy 6c za przemiłe i ciekawe spotkania. Halina Borowiak 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl