zgaś światło
Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,
w najbliższą sobotę w Piaseczyńskiej Bibliotece Publicznej (ul. Jana Pawła II 55, budynek CEM-u) odbędzie się 8. Festiwal Pięknej Książki. Z programem wydarzenia można zapoznać się na mediach społecznościowych Młodzieżowej Rady, Biblioteki, jak i za pomocą poniższego linka (https://biblioteka-piaseczno.pl/8-festiwal-pieknej-ksiazki-piaseczno-ludzie-ksiazki/). Biblioteka i Fundacja ARKA zaprosiły do udziału w Festiwalu wyjątkowych wydawców, autorów, ilustratorów i ludzi związanych z książką. Jak co roku organizowane są warsztaty, wystawy, spotkania z autorami oraz wydawcami, a także koncerty. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy 16 września w samo południe do Biblioteki!
 
Pozdrawiamy
Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl