zgaś światło

Warsztaty dla rodziców, bezpłatna oferta:
http://zobaczjestem.pl/jestem-pomoc-spotkania-dla-rodzicow-i-opiekunow/

 

W wychowaniu nie ma jednej słusznej drogi – jest ich wiele.

Fundacja Zobacz…JESTEM zaprasza na jesienny cykl spotkań warsztatowo-wykładowych dla rodziców, opiekunów oraz bliskich z otoczenia dzieci i młodzieży.  Okres dojrzewania określany jest mianem „drugich narodzin” – jest to czas intensywnych przemian biologicznych, psychologicznych i społecznych. Przed młodymi osobami stoi wiele zadań rozwojowych, m.in osiągnięcie niezależności osobistej, dojrzałych więzi z rówieśnikami, przygotowanie  do kariery zawodowej i niezależności. Te i inne czynniki powodują trudności rozwojowe,  kryzysy, a czasami chorobę.

Jak zatem mądrze chronić dzieci? Jak rozmawiać z nastolatkiem? Jak rozumieć odpowiedzialność? Jak wspierać „z bocznej linii boiska”? 

Jak zadbać o siebie? Jak radzić sobie z poczuciem winy, samotnością? Czy zmiana w rodzicach powoduje zmianę w dzieciach?

Podczas spotkań w naszej fundacji spróbujemy odpowiedzieć na te i inne pytania, porozmawiamy o Państwa doświadczeniach, poprowadzimy miniwykład na temat wybranej choroby czy zaburzenia.

Na spotkania zapraszamy w soboty w godzinach 9:00-15:00 do siedziby fundacji w Warszawie, ul. Czerniakowska 159 kl.I domofon 200. 
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 883 337 883

21 września 2019 Zaburzenia odżywania

12 października 2019 Uzależnienia chemiczne i popędowe

26 października 2019 Depresja, zachowania ryzykowne u młodzieży

23 listopada 2019 Przemoc rówieśnicza

Spotkania wykładowo-warsztatowe są bezpłatne, realizowane w ramach projektu „Jestem PoMoc” współfinansowanego ze środków m.st. Warszawa.

 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl