zgaś światło

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że firma EZRA UKSW Sp. z o.o. w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia uruchomiła w Piasecznie Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, w którym będziemy pracować zgodnie ze środowiskowym modelem opieki psychologicznej realizowanym i rozwijanym przez nas w ŚCZP dim Warszawa- Bielany (https://bielany.ezrauksw.pl/).

Naszą misją jest wspieranie procesu zdrowienia dzieci oraz pomoc w rozwijaniu ich potencjału. Zawsze odbywa się to w oparciu o pracę z rodziną i jej siecią wsparcia społecznego. Naszą ofertę pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej kierujemy do dzieci i młodzieży zmagającej się z zaburzeniami psychicznymi i trudnościami emocjonalnymi oraz do ich rodzin i środowiska, w którym żyją: szkoły, przedszkola, innych instytucji, których przedstawiciele uczestniczą w życiu rodziny.

 

Pacjenci mogą zgłaszać się do nas bez skierowania lekarskiego.

 

Ośrodek znajduje się przy ul. Powstańców Warszawy 29, Piaseczno

 

Czynny jest w godzinach:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek  8.00 - 16.00

Środa 11.00 - 20.00

Czwartek 8.00 - 16.00

Piątek 11.00 - 20.00

 

W obecnej sytuacji epidemiologicznej  zapraszamy do kontaktu telefonicznego  pod numerem  536 777 251

 

 

Z poważaniem

Anna Wojcinowicz

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl