zgaś światło

Szanowni Rodzice, 

  W naszej szkole we wrześniu  2020r.  przeprowadzona jest diagnoza wychowawczo-profilaktyczna. Dane z badań ankietowych posłużą do konstrukcji nowego Programu Wychowawczo- Profilaktycznego 2020/21.  W badaniach  biorą udział uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. Raport z diagnozy będzie dostępny do zapoznania się na stronie internetowej szkoły.  Raport ewaluacji działań wychowawczo- profilaktycznych prowadzonych w roku szkolnych 2019/2020 znajduje się na stronie szkoły (Informacje dla rodziców, w zakładce informacje pedagoga, psychologa). Gdy będzie gotowy projekt  nowego programu także będzie on udostępniony do zapoznania się.  

 Jeżeli mają Państwo swoje propozycje, uwagi zachęcamy do wypowiadania się za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na Państwa sugestie czekamy do dnia 10 września 2020r.   

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl