zgaś światło
Szanowni Państwo,
 
W imieniu Pani Ewy Lubianiec - Członka Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego zapraszam na kolejny wykład Akademii Czujnego Rodzica. W związku z ogromnym i niezwykle pozytywnym odzewem po ostatnim wykładzie "Uwolnij swój stres" proponujemy kontynuację cyklu Akademii Czujnego Rodzica "Pierwsza pomoc emocjonalna. Jak zarządzać stresem własnym, by nie wzmacniać reakcji stresowych naszych dzieci" prowadzonego przez Lucynę Kostkowską. 
 
Spotkania będą odbywać się w formie stacjonarnej. Pierwsze spotkanie - wykład odbędzie się we wtorek 7 marca o godzinie 18 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 14 (nie obowiązują zapisy).
Kolejne spotkania - warsztaty odbędą się również we wtorki 14 i 21 marca (termin do wyboru) o godzinie 18 w Piasecznie. Na warsztaty obowiązują zapisy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W mailu prosimy o podanie terminu.
 
Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem ACR pierwsza pomoc emocjonalna.
 
Zapraszamy serdecznie rodziców i specjalistów oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem. 
 
Akademia Czujnego Rodzica to dobrze zainwestowany czas.
 
 
Z wyrazami szacunku
 
Sylwia Wolny
 
Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych
 
tel.: 22 756 62 54 wew. 246 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl