zgaś światło
Lp. Nazwisko i imię Poniedziałek  Wtorek   Środa   Czwartek  Piątek 
1. Baran Patrycja       8.15-9.15świętojańska  
2. Bąk Katarzyna   11:10 - 12:10 P.nauczycielski      
3. Białecka Emilia 15.00-15.45 - sala11 - suterena - sala terapii   - Świętojańska           9.00-9.30 - s.11 -sala terapii Świętojańska  
4. Bielawska Anna  12.35-13.20 Pokój nauczycielski Al. Kalin        
5. Bieleninik Lidia 13:00- 14.00 pokój nauczycielski Świętojańska     10.00-11.00 sekretariat,Świętojańska   
6. Bieńkowski Kamil          
7. Borowiak Halina   14.30-15.00 biblioteka   14.30-15.00 biblioteka  
8. Brożyna Anna       13:10-13:55
P. nauczycielski
 
9. Brzezik Ewa     7.00 - 8.00  Al.Kalin    
10. Bukowska Ewa     11.30-12.30 pokój nauczycielski    
11. Burjanek Iwona     14:20 - 15:20, sala 110    
12. Ciastoń Sylwia 10.15 - 11.15 pokój nauczycielski ul. Świętojańska        
13. Czyż Irena 13.00 -14.00 sala 15 Swiętojańska        
14. Dąbrowska Justyna       11:05 - 12:05 ul. Świętojańska  
15. Dąbrowska Monika          
16. Dobrucka Agnieszka          
17. Doktór Katarzyna     14:10-15:10, sala 68, ul Świętojańska    
18. Dunagin Ewa     11.35-12.35 pokój nauczycielski Aleja Kalin    
19. Dziekanowska-Pruszewska Agnieszka       11.10-12.10 pokój n-lski  
20. Floras Eliza   13.00-14.00 sala terapii ul. Świętojańska      
21. Forc Sylwia 12.35-13.35 pokój nauczycielski Al. Kalin        
22. Gałek Barbara   12.20 - 13.20 pokój nauczycieli WF      
23. Giska Olga          
24. Gliniak Tatiana          
25. Głowacka Marta          
26. Gostkowska Milena 8.30-9.30 gabinet pp s. 25 Al.Kalin         
27. Idec Anna         10-11 pokój nauczycielski Al Kalin
28. Iwaneczko Ewelina           
29. Janiszewska-Pąkcińska Maria           
30. Janowska Barbara          
31. Janowski Michał       7:50-8:50 pokój nauczycieli WF Al.Kalin  
32. Januszewska Magdalena     9.45 - 10.30 pokój nauczycielski Al. Kalin    
33. Kalińska Renata   11:35- 12:35 pokój nauczycieli w-f  Al.Kalin      
34. Kielak-Kucharska Martyna       11.55-12.55 pokój nauczycielski ul. Świętojańska  
35. Kłapot Emilia     12.15-13.15 pokój nauczycielski Świętojańska    
36. Knotek Bogusława         11:20-12:20 
37. Kogut Jacek     13.20-14.20, p.nauczycielski,Al.Kalin    
38. Kolary Teresa 11.10- 12.10 pokój nauczycielski Świętojańska        
39. Kosierb Anna     12.10-13.10 pokój nauczycielski Świętojańska    
40. Kosnowska Klaudia          
41. Kotarska Joanna 11.35-12.35, pokój nauczycielski al. Kalin        
42. Kownacka Monika 9.20-10.20, pokój nauczycielski Świętojańska        
43. Kozicka Katarzyna          
44. Krzepicka Urszula 7:00-8:00 Aleja Kalin        
45. Krzos Ewa 12:35 - 13:35 Pokój nauczycielski, Aleja Kalin         
46. Kur-Olechnowicz Natalia          
47. Kwiatkowska Agata          
48. Lewuszewski Marcin   14:45 - 15:45 - Pokój nauczycielski Św18      
49. Lis Agnieszka 13.00-14.00 Pokój nauczycielski, ul. Świętojańska        
50. Łęcka Krystyna          
51. Magiera Magdalena     12:20 - 13:20,pokój nauczycielski Al. Kalin    
52. Maicka Barbara   12.35 - 13.20 pokój naucz. Al Kalin      
53. Marcinkiewicz Anna 12.15-13.15 pok. nauczycielski Świętojańska        
54. Margas Anna 9.00-10.00 sekretariat, Świętojańska        
55. Michalska Marta     środa 11.35-12.20 Al.Kalin  pokój nauczycielski    
56. Michałowska Alina 12.20-13.20 pokój nauczycielski Al. Kalin       10.30-11.30 pokój nauczycielski Al. Kalin
57. Michałowski Karol 13:00-14:00 pokój nauczycielski Świętojańska        
58. Mikiel Justyna         11:20-12:20 pokój nauczycielski al. Kalin
59. Modzelewska Agnieszka   11.00-12.00 pokój nauczycielski ul. Świetojańska       
60. Moussa Joanna         8:30-9:30 pokój nauczycielski ul. Swiętojańska
61. Napiórkowska Iwona     14-15 pokój nauczycielski Świętojańska     
62. Niedbałko Dorota     11-12 pokój nauczycielski    
63. Nowak Agnieszka 12-13 pokój nauczycielski Świętojańska        
64. Nowakowska  Emilia       11-12 pokój nauczycielski Świętojańska  
65. Nowakowski Krzysztof     11 20- 12 20 pokoj nauczycielski al. Kalin    
66. Olszewska Aneta          
67. Orepuk Izabela          
68. Orepuk Piotr   15:00-16:00 gab. 56 al. Kalin      
69. Orynek Sylwia 11.10-12.10 pokój nauczycielski Świętojańska        
70. Ostrowska Agnieszka   16-17 sala 37 (wtorek)      
71. Panasiuk Daria          
72. Perendyk Katarzyna          
73. Peresada-Makara Justyna       7.00 - 8.00 sala 109 Al. Kalin  
74. Perkowska Katarzyna       13.10 - 13.55 czwartek Świętojańska, gabinet logopedyczny  
75. Pietrzak Dorota   13.55 - 14.55 Pokój naucz. Świętojańska      
76. Pietrzak Grażyna   11.30-12.30 Al.Kalin      
77. Piotrowska Aleksandra       10:20-11:05 pokój nauczycielski  
78. Podgórska Beata       11.30-12.00 Pokój nauczycielski Al. Kalin 11.30-12.00 Pokój nauczycielski Świętojańska
79. Potucha Andrzej   8.00 -8.45 AL.Kalin       
80. Przychodzeń Małgorzata       10.35-11.20 Pokój nauczycielski al.Kalin  
81. Raczyńska Klaudia   12:35-13:20 Al Kalin      
82. Rowińska Anna          
83. Rumniak Magdalena     8.00- 9.00 s. 56,  Al. Kalin 30    
84. Rybak Iwona 11:10-11:55        
85. Sadowski Konrad         poniedziałek 14:25-15:10 pokój nauczycieli WF al.Kalin 30
86. Sieradzka Zenobia   12.35 - 13.20 Pokój nauczycielski Al. Kalin      
87. Sitek-Kapik Wioleta          
88. Smoczyńska Zofia pokój nauczycielski Al. Kalin 9:35-10:00        
89. Sobiesiak Jacek          
90. Sołowińska Aneta          
91. Sosna Ewelina 7.00- 7.45 pokój nauczycielski ul. Świętojańska         
92. Spyt Wioletta   11:20-12:20 pok. nauczycielski Al. Kalin      
93. Sroczyńska Magdalena          
94. Stefańska Sylwia          
95. Stokłuska Danuta   10:30 -  11-30 al. Kalin pok. nauczycielski      
96. Szafran Anna     11:05-12:05 Świętojańska pok. nauczycielski    
97. Szczególska-Basaj Malgorzata       15.00-16.00 - gab. 25  
98. Szybilska Emilia sala 103 7:00-8:00        
99. Szymańska Anna 8:45- 9:45 pokój nauczycielski al.Kalin        
100. Szymańska Mariola          
101. Ślusarczyk Monika         8:30-9:30 pokój nauczycielski, Świętojańska 
102. Turkowska Aleksandra   7:50-8:50 al. Kalin      
103. Tylicka Maja       10:35 - 11:20 al. Kalin  
104. Walczak Beata 8.30-9.30 pokój nauczcielskiSwiętojańska        
105. Walewska Joanna          
106. Wąsik Martyna          
107. Wesołowska-Wlazińska Aneta          
108. Wilk Anna          
109. Winiarska Karolina          
110. Wiśniewska Iwona       7:00 - 8:00 sala 123 Al. Kalin  
111. Woźniak Magdalena           17:30-18:00 sala nr 18  
112. Zawada Agnieszka          
113. Zawadzka-Ładecka Jolanta          
114. Zdunek-Rzechuła Anna          
115. Zielińska Monika          
116. Żebrowska Leokadia          
117. Żebrowska Małgorzata          
118. Solohub Olha          
119. Verboloz Yuliia          
120. Szarszewski Arkadiusz          

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl