zgaś światło

 

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa,

Wtedy proste- dziękujemy-zawiera wszystko,
co chcemy wyrazić”

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1w Piasecznie serdecznie dziękuje Radzie Rodziców za organizację Balu Karnawałowego dla naszych uczniów, który odbył się dn. 10. 02. 2015r.

 Szczególne słowa podziękowania kieruję dla Przewodniczącej Rady Rodziców pani Katarzyny Paprockiej i pani Honoraty Kalicińskiej za osobisty wkład i duże zaangażowanie w przygotowanie i prowadzenie tej wyjątkowej imprezy oraz dla pani Małgorzaty Damskiej- Wolnomiejskiej, pani Gabrieli Helak i pana Wiesława Paradowskiego.

To dzięki Państwa kreatywności i poświęceniu, nasze pociechy, już po raz kolejny, spędziły ten „ szczególny czas” – kiedy choć na chwilkę można stać się  "księżniczką, księciem …” w wyjątkowej atmosferze….

Dziękuję również pozostałym rodzicom, którzy bezpośrednio lub pośrednio przyczynili się do uatrakcyjnienia tej uroczystości (przygotowali poczęstunki i niespodzianki), a także nauczycielom i wychowawcom, którzy żywiołowo i entuzjastycznie współuczestniczyli w przygotowaniach do balu, a następnie wspierali prowadzących, zapewniając podopiecznym właściwą opiekę.

     

Dyrektor Szkoły

Krystyna Łęcka

 

 

 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl