zgaś światło

W dniu 15.05.2018r. klasa 1a, w ramach realizacji innowacji pedagogicznej: „Wiosenne tajemnice lasu” uczestniczyła w Bibliotece Miejskiej Oddział dla dzieci, w lekcji bibliotecznej: Poznajemy różne gatunki dzięciołów-praca z atlasami ptaków polskich.

Uczniowie wysłuchali informacji czytanych przez kierownika biblioteki, oglądali albumy z ptakami, a następnie przedstawili to, co zapamiętali. Poznali informacje na temat gatunków dzięciołów występujących w Polsce oraz ćwiczyli lustrzane odbicie rysując bociany. Następnie uczniowie wykonali ćwiczenia nawiązujące zagadnieniami do wysłuchanych tekstów. Rozwiązywali łamigłówki logiczne, matematyczne i polonistyczne. Zajęcia upłynęły w miłej i pracowitej atmosferze.

 

Wychowawca klasy Bogusława Mikulska

 

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl