zgaś światło

W ramach współpracy w innowacyjnych programach i udziału w Ogólnopolskim Pilotażu Wdrażania Programowania gościliśmy dziś (29.03.2017) na zajęciach uczniów z Zespołu Szkół nr 1 w Piasecznie wraz z Nauczycielami. Obydwie grupy uczniów przygotowały zajęcia dla kolegów. Nasza propozycja - gra na płytce Makey Makey, układanie skudoku i gra w warcaby na macie edukacyjnej zainteresowała uczniów Technikum. Ale i tak roboty bardziej zachwyciły :) Łordzik, Piksel, Kabelek, Mądruś i Trybik pędzili po całej sali tam i z powrotem.

Starsi koledzy też mieli roboty i mogliśmy się nimi pobawić, posterować nimi i robić wyścigi. Nawet p. Dyrektor brała udział w wyścigach robotów. Ale i tak najfajniejsza zabawa był z Dotem i Dashem. Nasi uczniowie mieli napisać program poruszający robota po planszy z liczbami parzystymi. Najlepsza drużyna dostała nagrody. Super zabawa, cieszymy się, ze mogliśmy się razem pobawić i się poznać.

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl