zgaś światło

20.11.2017 uczniowie klasy 3c, 5e, 5c ( kółko Scratch) byli ponownie zaproszeni na zajęcia w Zespole Szkół nr 1 w Piasecznie. W szkole "na wiadukcie" nawet jak jest awaria prądu to .... jest ciekawie, nie ma nudów. Prawdziwa awaria prądu nie przeszkodziła Nauczycielom i Uczniom pokazać naszej grupie fajnych zajęć z robotami. Uczniowie w grupach z części, z instrukcją, składali samodzielnie roboty, które potem jeździły po wyznaczonej na planszy czarnej linii. Uwierzcie- składanie robotów z części stanowiło wyzwanie ale i ogrom radości. Wszystkie roboty powstały i jeździły. Jeden robot prototyp niestety nie ruszył- zabrakło czasu na wgranie i sprawdzenie programu. Wracając do Szkoły omawialiśmy najciekawsze fragmenty wizyty i ... zastanawialiśmy się co my uczniom Technikum pokażemy.

Jak zawsze czas spędzony w ZS1Piaseczno to czas spędzony miło, przyjemnie i co najważniejsze twórczo i atrakcyjnie.

 

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl