zgaś światło

 

W środę 13 czerwca 2018r. w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się podsumowanie konkursu ogłoszonego w ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji. W uroczystości wziął udział p. Maciej Kopeć Podsekretarz Stanu w MEN.

W konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Nowych Technologii w Edukacji uczestniczyły placówki, które wcześniej zgłosiły swój udział w przedsięwzięciu jako organizator. Laureatami konkursu zostało 6 placówek, w tym dwie z Piaseczna:

Zespół Szkół nr 1 w Piasecznie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Piasecznie.

Na uroczystości naszą szkołę reprezentowała  Pani Dyrektor Krystyna Łęcka, która przyjęła gratulacje z rąk  Podsekretarza Stanu w Men oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Gratulujemy  naszemu szkolnemu zespołowi, który prężenie i z dużym zaangażowaniem współpracuje z ZS nr 1 w Piasecznie celem wzbogacania procesu edukacji i wprowadzania dzieci i młodzieży w świat nowoczesnych technologii, a są to: p. Agnieszka Sobiecka, p. Joanna Kotarska p. Anna Walenciak.

 

 

Więcej na stronie:

Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno

https://piaseczno.eu/wyroznienie-dla-szkol-z-piaseczna-w-konkursie-dzien-nowych-technologii-w-edukacji/

Kuratorium Oświaty

http://www.kuratorium.waw.pl/pl/informacje/aktualnosci/12743,Wreczenie-nagrod-w-konkursie-Dzien-Nowych-Technologii-w-Edukacji.html

Ministerstwa Edukacji Narodowej
https://men.gov.pl/ministerstwo/informacje/dzien-nowych-technologii-w-edukacji-podsumowanie-konkursu.html

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl