zgaś światło
Zachęcamy do obejrzenia przewodnika po 43 krajach współpracujących w ramach projektu Etwinning. Nasz e-book powstał w ramach naszej współpracy ze szkołami z Czech, Hiszpanii, Rumunii, Turcji i Jordanii. Koordynatorami projektu byli p. Marta Michalska i p. Piotr Orepuk. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas 8:
  1. Gabriela Bliszczyk 8i
  2. Zuzanna Gładyś- Dudzińska 8f
  3. Julia Nowak 8c
  4. Laura Pałuba 8a
  5. Natalia Sotomska 8i
  6. Paulina Zarychczyńska 8i
Zadaniem każdego ucznia było opracowanie losowo wybranego państwa pod względem dziedzictwa kulturowego, historii, kuchni, atrakcji turystycznych, klimatu, przepisu na lokalną potrawę. Młodzież uczestniczyła w spotkaniach online ze swoimi rówieśnikami z innych państw, wykorzystywali różne narzędzia informatyczne w swoich pracach ( padlet, canva, quizziz, forms), wszyscy wypełniali formularze ewaluacyjne przed jak i  po zakończonym projekcie w języku angielskim. Nasze uczennice wylosowały następujące państwa: Armenia, Serbia, Polska, Estonia. 
Miłej, wakacyjnej lektury!
Pozdrawiam
Marta Michalska
 

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl