W naszej szkole promujemy zasady zdrowego żywienia. 

  • Nasi uczniowie korzystają z rządowych projektów. Klasy I -III są objęte Europejskim Programem"Owoce i warzywa w szkole", a wszyscy uczniowie piją mleko w ramach programu "Szklanka mleka".
  • Samorząd Klas I - III prowadzi Szkolną Akademię Zdrowego Stylu Życia. Uczymy się zasad savoir-vivre w różnych sytuacjach i dbamy o właściwe nawyki żywieniowe.
  • W miesiącu październiku klasa 3d poprzez plakaty i własne hasła zachęca wszystkich do picia mleka i pamiętanie o pięciu porcjach warzyw i owoców dziennie. Poniżej prezentujemy efekt ich pomysłowości i twórczego podejścia do zdrowej diety.
  • W tygodniu 2-6.11.15 otwieramy Bank Dobrych Pomysły jak ożywić i uzdrowić przerwy śniadaniowe: Twój pomysł na zdrową przekąskę na drugie śniadanie. W głównym holu szkoły będzie czekać na Wasze propozycje  "mini bank". Podzielcie się sprawdzonymi lub nowymi przepisami - czekamy na Wasze pozycje do menu na zdrową szkolną przerwę śniadaniową.
  • W dniu 6.11.15 zostaną zorganizowane klasowe uroczyste drugie śniadania w ramach ogólnopolskiej akcji Śniadanie Daje Moc. 

Zapraszamy do włączenia się! 


Opiekunowie Samorządu Klas I - III
Ewa Dunagin, Justyna Peresada-Makara 

 


 

 

 

Joomla templates by a4joomla