Na przełomie września i października uczniowie klas VIIc i d oraz  VIIIb, c, d ,e  Naszej Szkoły wraz z wychowawcami i opiekunami,  uczestniczyli w bardzo interesujących lekcjach historii przygotowanych przez Dział Edukacji Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wszyscy uczestnicy przekonali się, że pokazana w taki sposób historia pobudza wyobraźnię, fascynuje i przyciąga.  

Każdy młody człowiek mógł  także odkryć, jak ważne są wartości, o które walczyli żołnierze Armii Krajowej  i czym jest współodpowiedzialność za los narodu  oraz współuczestniczenie w tworzeniu historii. 

Muzeum Powstania Warszawskiego to miejsce, do którego  wspólnie  z uczniami  powrócimy wielokrotnie ( kolejne klasy: Vc  i Vf oraz VIc I VIh  już w listopadzie !). 

                                                                                                                                            Zenobia Sieradzka 

Zapraszamy do galerii zdjęć

 

 

Joomla templates by a4joomla