10 grudnia 2019 roku chętni uczniowie klas ósmych (8c, 8d, 8e) za zgodą swoich rodziców wybrali się wieczorem pod opieką nauczycieli po raz kolejny do Teatru Kwadrat tym razem na spektakl „Ślub doskonały”. Bilety rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Sztuka łączy dwa elementy ukochane przez naszych widzów, czyli romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach –ukochanym gatunku Brytyjczyków.

OSOBY:Bill-Marcin Korcz

Rita-Aleksandra Adamska

Judy-Julia Kamińska

Tom-Patryk Pietrzak

Daphne-Aldona Jankowska/ Lucyna Malec

Julie-Aleksandra Radwan

Kierownik Hotelu-Maciej Kujawski/ Andrzej Grabarczyk/ Marcin Piętowsk

iAutor:Robin Hawdon

Tłumaczenie:Elżbieta Woźniak

Reżyseria:Marcin Sławiński

Asystent reżysera: Andrzej Nejman

Scenografia:Wojciech Stefaniak

Kostiumy:Viola Piekut/ Maciej Chojnacki

Produkcja:Małgorzata Nejman

Premiera nowej obsady:4 stycznia 2019r.

Premiera:11 grudnia2012r.Premiera galowa:14 grudnia2012r.

Już niedługo dzięki zaangażowaniu p. Marty Michalskiej chętnych uczniów kl. 8 czeka kolejna porcja wieczornych atrakcji teatralnych ..