zgaś światło

„Głośne czytanie nie tylko zbliża ludzi. Stanowi ono potężną stymulację dla mózgu w przezwyciężeniu wielu problemów”

 

W ramach realizowanego programu „ Integrowanie poprzez czytanie” 20 października 2019 r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie uczniów klasy 3a i uczennic klasy 6f, które czytały młodszym koleżankom i kolegom wybrane fragmenty jednej ze znanych na świecie książek.   "Mały Książę"  wywołał wśród uczniów dyskusję na bardzo ważny temat PRZYJAŹNI. Podczas czytania dzieci obejrzały piękne ilustracje do tejże książki. Następnie młodsi uczniowie mieli możliwość wyrażenia swojej własnej ekspresji w formie pracy plastycznej. 

Kolejne spotkanie z inną książką już za miesiąc.

 

Halina Borowiak- wychowawca klasy 3a

Wybór fragmentów książki i ilustracji - Wioletta Biernat

 

 

 

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl