W dniu 11.04.2018r. klasa 3i w ramach realizacji innowacji pedagogicznej ” Wiosenne tajemnice lasu” uczestniczyła w zajęciach w Bibliotece Miejskiej Oddział dla dzieci, w lekcji bibliotecznej. Uczniowie wysłuchali opowiadania czytanego przez kierownikiem biblioteki, a następnie odbyła się rozmowa na temat zwierząt leśnych występujących w legendzie. Omówiono domy leśnych zwierząt, ich wygląd oraz miejsca, w których są umiejscowione. Następnie uczniowie wykonali ćwiczenia nawiązujące zagadnieniami do wysłuchanego tekstu. Na koniec zajęć wykonali pracę plastyczną „Wiosenne kwiaty w leśnej trawie”. Zajęcia szybko upłynęły w miłej i pracowitej atmosferze.

Uczniowie klasy 1a i 3i w trakcie realizacji innowacji pedagogicznej: „Wiosenne tajemnice lasu” realizują różne zadania, ćwiczenia i inicjatywy. We wszystkich działaniach biorą chętnie udział i wykazują się dużą pomysłowością oraz twórczym działaniem. Wszystkim rodzicom dziękuję za pomoc w realizacji zagadnień innowacji.

Klasy 1a i 3i realizując zagadnienia innowacji pedagogicznej „Wiosenne tajemnice lasu” odbyły spacery do lasu, w poszukiwaniu zwiastunów wiosny w lesie. Swoje spostrzeżenia klasa trzecia opisała w ciekawych wypracowaniach, a klasa pierwsza stworzyła karty obserwacji.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z różnych działań.

 


 

Wychowawca Bogusława Mikulska

 

Joomla templates by a4joomla