zgaś światło

Konkurs z okazji Halloween dla klas 1-3

Zapraszam do udziału w konkursie, w którym odniesiemy się do tradycji i kultury Wielkiej Brytanii – wielkimi krokami zbliża się 31 października, a zatem święto znane pod nazwą Halloween. Z tej okazji zachęcam do zaprojektowania najstraszniejszej, najciekawszej, najfajniejszej papierowej ozdoby: czarownicy, pająka, ducha, dyni itp. Mile widziane będzie również dołączenie do swojej pracy jakiejś krótkiej rymowanki lub wierszyka związanego z tym świętem. Format pracy dowolny – oby tylko była wytrzymała i trwała, ponieważ wszystkie przyniesione prace ozdobią szkolne tablice.

Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) proszę składać do 28.10 w pokoju nauczycielskim lub u nauczycieli języka angielskiego.

Organizator

Aleksandra Piotrowska

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl