Od lat nasza szkoła jest znana z niesienia pomocy innym, potrzebującym. Jjak co roku proszę Was i apeluję WSPOMÓŻCIE naszą kolejną akcję niesienia pomocy.

W ten zaczarowany czas wesprzyjmy niewielką Szkołę Specjalną w Adamowie (jedyną w powiecie białobrzeskim). W Szkole tej uczą się dzieci od 3r.ż do wieku 24l. są to osoby z różnymi niepełnosprawnościami. Dzieciaków w tej szkole jest aż, albo tylko 30 na codziennych zajęciach lub uczonych indywidualnie w domach.

Każdego dnia wszyscy uczniowie od najmłodszego do najstarszego przygotowują się do życia w naszym społeczeństwie.

Wielu tych dzieciaków przygotowuje się  w tej szkole do pracy w określonym zawodzie.

POMÓŻ jeśli możesz!!! Będąc na zakupach pomyśl w tym czasie świątecznym, że Ty tez możesz być Świętym Mikołajem. Wesprzyjmy ich!!!

Potrzeby mają bardzo skromne są to:

bloki techniczne - małe, duże, białe i kolorowe, papier ksero biały i kolorowy, krepina miękką i sztywną, grube kredki, mazaki, flamastry, różne papiery i materiały do prac kreatywnych - tektury faliste, kolorowe filce, wstążki, pompony, pianki, papiery ozdobne, sznurek jutowy, dziurkacze ze wzorkami i wszystkie inne plastyczne przybory jakie możecie sobie przypomnieć.

Pomóż nie czekaj. Jeżeli każdy przyniósłby jeden przedmiot ......... Wszyscy chcą mieć radosne święta.

Jeżeli nas wspierasz oddaj zakupione przedmioty do sali 117 - Al. Kalin do p. Agnieszki Sobieckiej p. Joanny Kotarskiej  lub do biblioteki na ul. Świętojańskiej do p. Lucyny Obłuskiej, p. Agnieszki Sobieckiej, p. Joanny Kotarskiej  do dnia 16.12.2019

Każda sztuka jest ważna. Nawet najmniejsza. Pomóżmy bo jesteśmy niezawodni, bo nie raz pomogliśmy....

Agnieszka Sobiecka, Joanna Kotarska