„Im więcej dajesz, tym większym się stajesz,

ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować”

Antoine de Saint-Exupery

To hasło towarzyszyło zbiórce książek, która miała miejsce w naszej szkole w październiku. Nasi uczniowie jak zwykle zareagowali bardzo entuzjastycznie - zebraliśmy ok. 350 książek. Ok. 200-ście z nich zostało przekazane na rzecz dzieci – pacjentów Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie. W tym szpitalu działa Szkoła Podstawowa Specjalna, do której doraźnie uczęszcza 21 małych pacjentów. Pozostałe książki zostały oddane do Domu Dziecka w Pęcherach koło Piaseczna.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za tak wspaniały gest. Szczególne podziękowanie kierujemy do inicjatorów tej akcji – Moli Książkowych.

Lucyna Obłuska

Wioletta Biernat