• 01 Ewa Bukowska
  • 1a Anna Marcinkiewicz
  • 1b Agnieszka Dziekanowska-Pruszewska
  • 1c Eliza Floras
  • 1d Dorota Pietrzak
  • 1e Aneta Wesołowska-Włazińska
  • 1f Katarzyna Bąk

 

  • 2a Aneta Sołowińska 
  • 2b Martyna Kielak-Kucharska
  • 2c Dorota Niedbałko
  • 2d Beata Walczak
  • 2e Sylwia Ciastoń
  • 2f Monika Kownacka
  • 2g Aldona Ostrowska
  • 2h Sylwia Orynek
  • 2i Agnieszka Stańko

 

  • 3a Halina Borowiak
  • 3b Teresa Kolary
  • 3c Monika Kownacka
  • 3d Mariola Szymańska
  • 3e Beata Walczak
  • 3f Katarzyna Bąk
  • 3g Anna Kosierb

 

  • 4a Iwona Wiśniewska - matematyka
  • 4b Ewa Dunagin- język angielski
  • 4c Joanna Moussa - plastyka
  • 4d Alina Michałowska - język polski
  • 4e Anna Szafran - język angielski

 

  • 5a Kalińska Renata - wychowanie fizyczne
  • 5b Anna Bielawska - plastyka
  • 5c Małgorzata Przychodzeń - język polski
  • 5d Barbara Gałek -wychowanie fizyczne
  • 5e Daria Panasiuk - matematyka
  • 5f Joanna Kotarska - matematyka
  • 5g Ewa Krzos - język polski
  • 5h Marta Głowacka - historia
  • 5i Konrad Sadowski - wychowanie fizyczne
  • 5j Maciej Skrzypczak - język angielski

 

  • 6a Sylwia Forc - matematyka
  • 6b Jacek Kogut - historia WOS
  • 6c Ewa Brzezik- matematyka
  • 6e Wioletta Siry - muzyka, zajęcia artystyczne
  • 6f Katarzyna Doktór- język polski
  • 6g Urszula Krzepicka- przyroda
  • 6h Zenobia Sieradzka - język polski

 

  • 7a Izabela Orepuk - matematyka
  • 7b Justyna Peresada-Makara - język angielski
  • 7c Bogusława Knotek- przyroda, informatyka
  • 7d Maria Janiszewska-Pąkcińska - chemia
  • 7e Emilia Szybilska - język niemiecki
  • 7f Ewelina Iwaneczko - język polski

 

  • 8a Michał Janowski - wychowanie fizyczne
  • 8b Ewelina Polit- język polski
  • 8c Magdalena Magiera - język angielski
  • 8d Marta Michalska -przyroda, matematyka
  • 5e Krzysztof Nowakowski - historia

 

 

 

Barbara Janowska - religia

Grażyna Pietrzak - religia

Agnieszka Dobrucka - religia 

ks. Tomasz Moch- religia

Iwona Rybak- wychowanie fizyczne

Jacek Sobiesiak - wychowanie fizyczne

Barbara Maicka - muzyka, plastyka

Lidia Żebrowska - wychowawca świetlicy

Emilia Białecka- wychowawca świetlicy

Olga Giska- wychowawca świetlicy

Emilia Nowakowska - wychowawca świetlicy

Renata Kalińska- wychowanie fizyczne

Joanna Moussa- plastyka, technika

 

 

 

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla