zgaś światło

Drodzy Rodzice, jeżeli Wasze dziecko zdobywa medale, osiąga sukcesy w innych dziedzinach niż umiejętności szkolne to pochwalcie się tym. Prosimy o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  krótkiej informacji dot. osiągnięć ucznia i zdjęcia, dyplomu. Chętnie w tym miejscu pokażemy osiągnięcia naszych uczniów.

 •  
 • Uczeń klasy VI E Jan Sozoniuk zajął  III miejsce  na Pucharze  Polski Karate Kyokushin 2017 który  odbył  się 9 grudnia 2017 roku we Wrocławiu. Jasiek jest wielokrotnym  medalistą  w wielu turniejach. Jego zbiór pucharów sięga ok. 35 sztuk. Jasiek ćwiczy karate od 5 roku życia
 • W dniu 6 kwietnia 2016 uczeń naszej szkoły Kamil Siejak uczeń klasy 6a zadebiutował w Piłkarskiej Kadrze Mazowsza. Gratulujemy

 • Kamil Siejak uczeń klasy 6a, który gra w zespole MKS PIASECZNO wraz z zespołem zajął III miejsce w w Noworocznym Turnieju o Puchar Prezesa "Broni Radom"
 • Maja Beczek IVe uczęszcza do Akademii Siatkówki Legii Warszawa. Dnia 13.12.2015r. wraz z koleżanką zajęła 2 miejsce w turnieju O Puchar Burmistrza Gminy Piaseczno.
 •  W dniu 17.05.2015 odbył się organizowany przez Akademię Judo KS i Sekcję Judo Politechniki Warszawskiej V Turniej Wiosenny w Judo. Igor Borowski (klasa 02), wywalczył I miejsce w wadze 22,2 kg (rocznik 2007 i młodsi).

 • Mistrzostwa Polski Kadetów w Kickboxingu – Leszno 9-10.05.2015

  Kacper Zalewski – 1 m-ce w kat. -42kg w formule Poinfighting w kategorii wiekowej Kadet Starszy – Mistrz Polski , 1 –ce w kat. -42kg w formule Light-contact w kategorii wiekowej Kadet Starszy –Mistrz Polski

  Kacper Woronowicz-3 m-ce w kat. -37kg w formule Light-contact w kategorii wiekowej Kadet Młodszy

  Puchar Europy w Kickboxingu -Krynica Zdrój 1-3.05.2015

  Kacper Zalewski – 1 m-ce w kat. -42kg w formule Poinfighting w kategorii wiekowej Kadet Starszy, 1 –ce w kat. -42kg w formule Light-contact w katerii wiekowej Kadet Starszy

  Kacper Woronowicz-3 m-ce w kat. -37kg w formule Pointfighting w kategorii wiekowej Kadet Młodszy

  Sukcesy indywidualne tych zawodników przyczyniły się znacząco do zdobycia pierwszego miejsca w rywalizacji drużynowej wśród Kadetów Starszych i trzeciego wśród Kadetów Młodszych.

 • W dniach 23-24 maja 2015 zespół MKS I i MKS II  Piaseczno brał udział w Międzynarodowym Turnieju Piłkarskim Strahov Cup 2015 rozgrywanym w stolicy Czech, Pradze. MKS reprezentowało 24 piłkarzy z rocznika 2003. W zawodach brali udział piłkarze z  17 zespołów z takich krajów jak: Węgry, Dania, Czechy, Polska, Bośnia i Hercegowina, Austria, Belgia, Serbia, Francja.

  Nasi uczniowie w składzie MKS I i MKS II - Depka Mikołaj, Baran Daniel, Pielacha Łukasz, Siejak Kamil. Gratulacje!

 • Igor Borowski klasa 02  w Ogólnopolskich Mistrzostwach Milanówka w Judo pod patronatem Burmistrza Milanówka zdobył III miejsce. Mistrzostwa odbyły się 28.02.2015r. w Milanówku. Igor ćwiczy od 2012r.  (Na zdjęciach z podium - pierwszy z lewej) Gratulacje!

 • Nasz uczeń Jan Sozoniuk ćwiczy karate od 5 r.ż. Z każdym rokiem przybywa mu pucharów i medali z zawodów sportowych różnej rangi. W roku 2014 zdobył dodatkowe osiągnięcie. W Podsumowaniu Roku Sportowego 2014 Gminy Piaseczno zdobył Wyróżnienie Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno za wysokie wyniki sportowe w kategorii NADZIEJA. Rozdanie nagród odbyło się 06.02.2015r. Gratulujemy serdecznie.                                                                                                     

   

 • Z dumą prezentujemy sportowe osiągnięcia uczennicy naszej szkoły. Martyna Jabłońska z pasją i osiągnięciami trenuje pływanie. W tym roku szkolnym na kolejnych zawodach powiatowych, wojewódzkich i ogólnopolskich systematycznie poprawiała swój czas, biła kolejne życiowe rekordy i stawała na podium.

  Gratulujemy zapału, talentu i życzymy powodzenia na kolejny sezon pływacki.

   

  {youtube}sPlPjL2fVTU{/youtube}

 • Uczniowie naszej szkoły zawodnicy UMKS-u : Kamil Siejak, Daniel Baran, Staś Kwiecień, Igor Niezgoda zdobyli awans do najwyższej Mazowieckiej Ligi Rozgrywkowej w piłce nożne.
 •  W dniu 26 stycznia w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Kozienic zawodnicy z naszej szkoły: Kamil Siejak, Daniel Baran, Igor Niezgoda, Stanisław Kwiecień wraz z drużyną UMKS Piaseczno zajęli bardzo dobre drugie miejsce. Sukces ten zespół UMKS Piaseczno poprawił w Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno zajmując pierwsze miejsce. Wspomnijmy jeszcze ze Kamil, Daniel, Staś i Igor to zawodnicy UMKS PIASECZNO którzy zajmują wraz ze swoja drużyna drugie miejsce w rozgrywkach Mazowieckiej Ligi Piłki Nożnej.
 •  Lucyna Kalicińska zdobyła wyróżnienie w IX Konkursie Kolęd i Pastorałek w Konstancinie Jeziornie.
 •  Uczeń naszej szkoły Jakub Brzezik z kl. IV c  razem z kolegą z klubu zostali v-ce mistrzami Polski w Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych w kategorii żak tenisie stołowym.
 •  W dniach od 10 do 20 października 2013r. odbyły się  Mistrzostwa Świata IDO w Kopenhadze w Danii. Zawodnicy Klubu Sportowego „Grawitacja”  zdobyli tytuł Mistrzów Świata w mini formacjach Hip Hop. Wśród Mistrzów (pierwszy z lewej) nasz kolega Aleksander Wierzbicki kl. VIc.  Gratulujemy.

 • 16 .11.2013 r. uczeń naszej szkoły Jakub Brzezik z kl. IV c zdobył złoty medal w Ogólnopolskim Półfinale tenisa stołowego drużyn UKS w kategorii Żak i tym samym wywalczył awans do Ogólnopolskiego Finału, który odbędzie się w Radomiu.Natomiast 17.11.2013 r. w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Żaków wywalczył w grze pojedynczej III miejsce.

 

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl