Mega sukces naszych uczniów ‼️ Mamy 🇵🇱 Mistrzów Polski w KARATE‼️ Karatecy z naszej szkoły trenujący pod okiem nauczyciela WF Konrad Sadowski w niedzielę 29.05 startowali na Mistrzostwach Polski Karate Shorin Ryu i Okinawa Kobudo w Lublinie.
Liczna 22 osobowa reprezentacja przywiozła ze sobą:
2 złote medale 🥇,
1 srebrny 🥈
3 brązowe🥉
Zawodnicy startowali w różnych kategoriach wiekowych (7-15 lat) biorąc udział w trzech konkurencjach: Kata (indywidualnie), Shuyo waza (zespół), Kata Kumiwaza (zespół).
Wyniki:
🥇 złoto: Maciej Kucharski - konkurencja KATA
🥉brąz: Urszula Fica - konkurencja KATA
🥇złoto: Urszula Fica, Lena Wierzbińska, Marcelina Rojan - konkurencja Kata Kumiwaza,
🥉brąz: Urszula Fica, Lena Wierzbińska - konkurencja Shuyo Waza
🥈srebro: Piotr Wysocki, Wojciech Świątkiewicz, Kuba Dziura - konkurencja Kata Kumiwaza,
🥉brąz: Antoni Dędek, Maria Głowacka, Kacper Braksator - konkurencja Kata Kumiwaza.
Szczególne Gratulacje dla Ula Fica z Klasy 3C która zdobyła aż trzy medale na Mistrzostwach 👏👏👊
Pozostali zawodnicy spisali się bardzo dobrze kwalifikując się do drugiej rundy lub rundy finałowej:
Trojanowski Mikołaj
Aleksandra Kaźmierczak
Misiak Filip
Aszychmin Magdalena
Gruchała Marcin
Dędek Jan
Głowacka Zuzanna
Rudnicka Anna
Mroczek Martyna
Szot Julian