zgaś światło

 

Kursy ranne:

Bus: Stefanów

7.00 ul. Ptaków leśnych

7.05 przystanek Kukułcza

7. 10 „zawrotka” Ptaków leśnych róg Złotej Wilgi

7.15 ul. Graniczna

7.20 Stefanów

7.30 SP1 Świętojańska

7.35 SP1 Al.Kalin

 

Bus: Żabieniec

7.10 przystanek Główna ( przy sklepie)

7.15 przystanek ul. Leśna ( brama stadionu LKS Żabieniec)

7.17 Stefanów

7.30 SP1 Świętojańska

7.35 SP1 Al.Kalin

 

Kursy popołudniowe

13.30 SP1 Świętojańska, 13.40 SP1 Al. Kalin

15.30 SP1 Al. Kalin, 15.45 SP1 Świętojańska

Trasa: -przewidywane godziny dotarcia busa na przystanek podane są w nawiasach. Z uwagi na różne natężenie ruchu mogą one ulec zmianie.

  1. Przystanek Polna ( 13:45, 15:50)- przy trasie na Górę Kalwarię

  2. Przystanek Główna Żabieniec (13:50, 15:55) –przy sklepie

  3. Przystanek Leśna (13:53, 15:58) –brama stadionu LKS Żabieniec

  4. Przystanek Stefanów (13:58, 16:03) –przy trasie na Górę Kalwarię

Bus skręca w ulicę Kolejową, następnie Graniczną

  1. Przystanek Graniczna ( 14:01, 16:06)

  2. Przystanek Turkawki ( 14:04, 16:09)

  3. Przystanek Kukułcza (14:06,16:11)

  4. Przystanek Złotej Wilgi/Ptaków Leśnych) (14:11, 16:16)

  5. Przystanek Malinkowa (14:16, 16:21)

 

Uwaga: autobus szkolny nie zabiera dzieci z Orzeszyna, Chojnowa, Pilawy.

Prosimy serdecznie rodziców o pozostawienie pustej zatoczki pod budynkiem SP1 Świętojańska dla busa szkolnego

 

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl