p. Lucyna Obłuska

p. Daniel Koszel

Odwoływanie obiadów do godz. 9.00,
opłaty za obiady do 7-go każdego miesiąca

Od roku 2017 jest obowiązek opłacania obiadów szkolnych ucznia bezpośrednio na konto.

Odwoływanie obiadów z powodu nieobecności lub rezygnacja u p. Intendenta od godz. 7.30 do 9.00

osobiście mailowo

Wycieczki szkolne lub zawody sportowe proszę o wcześniejsze zgłaszanie nieobecności.

Wpłat można dokonywać tylko na konto

W tytule przelewu koniecznie powinny się znaleźć informacje- imię i nazwisko dziecka, klasa,

dany miesiąc i dopisek dotyczy żywienia. (np.Jan Kowalik, klasa 5f, maj 2015, dotyczy żywienia).