zgaś światło
Szanowni Państwo, 
w imieniu Pani Ewy Lubianiec - Członka Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego zapraszam na kolejne spotkanie Akademii Czujnego Rodzica poświęcone emocjom, stresowi i sytuacjom kryzysowym, natomiast skierowane szczególnie do rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami. 
 
CYKL WYKŁADOWO-WARSZTATOWY: Jak wzmocnić swój układ nerwowy wykorzystując różne techniki pracy z ciałem i emocjami. Wykład adresowany do rodziców i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami.
 
Wykład we wtorek 30 maja 2023 r. godz. 18:00 (1,5h)
WAŻNE! MIEJSCE: CENTRUM EDUKACYJNO-MULTIMEDIALNE UL. JANA PAWŁA II 55 W PIASECZNIE - sala konferencyjna
 
Warsztaty: 13 i 15 czerwca 2023 r. o godz. 18.00. Na warsztaty obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona. Chętnych prosimy o zgłaszanie się mailowo na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. W mailu proszę wskazać preferowany termin i telefon kontaktowy.
 
Więcej informacji: AKADEMIA CZUJNEGO RODZICA PIASECZNO.PL
 
Z wyrazami szacunku
 
Sylwia Wolny
 
Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych
 
tel.: 22 756 62 54 wew. 246   

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl