zgaś światło

Zapraszamy do udziału w akcji „Dzień Dobry”

(Kultura osobista jest w cenie!) 

 Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do udziału 

w akcji 

"DZIEŃ DOBRY" 

 Drodzy Uczestnicy! 

"Dzień dobry" powiedziane do osoby nam znanej na korytarzu, przed szkołą lub podczas wchodzenia do sali NIE POWODUJE groźnych chorób związanych z niebezpiecznymi dla życia powikłaniami utraty wzroku lub słuchu. 

Aczkolwiek, mamy nadzieję, że będzie zakaźne - rozprzestrzeni się w czasoprzestrzeni szkoły, jej okolic, w roku szkolnym,  a nawet w czasie ferii i wakacji. 

 

Równocześnie pragniemy poinformować: 

Zwykłe "Dzień dobry" wywołuje korzystne dla zdrowia reakcje psychofizyczne: radość, otwartość, zniwelowanie napięcia i nadęcia, zazwyczaj automatycznie podniesienie kącika ust - poprawa mimiki twarzy, zmniejszenie zmarszczek, zwiększenie koncentracji, życzliwości, spostrzegawczości....  

 

 

Copyright 2019 | Realizacja: cemit.pl