zgaś światło

„Chciałbym zebrać miliony dzieci opuszczonych ze wszystkich narodów i je za darmo żywić i ubierać na duszy i na ciele.”  Bł. Ks. Br. Markiewicz    Szanowna Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym, Szanowna Pani Bogusława Knotek, Drodzy Uczniowie S P Nr 1 w Piasecznie  Pragnę gorąco podziękować za aktywny udział w misyjnym dziele Kościoła, za kontynuację „Adopcji serca”, otwarte serca i solidarność z ubogimi dziećmi Kamerunu. Potwierdzam i wpłatę 320 zł, która wpłynęła na nasze konto 2.07.2021 r. Składamy za nią wielkie i szczere „Bóg zapłać”. Gratulujemy zebranej kwoty i dziękujemy za każdą ofiarowaną złotówkę oraz modlitwę. Przekazane przez Społeczność Szkoły środki przeznaczamy na edukację w szkole katolickiej na misji w Betare-Oya Abe Christelle – 366 B, w roku szkolnym 2021/22. W imieniu „adoptowanej” dziewczynki, rodziny oraz sióstr misjonarek wypowiadamy szczere MERCI! czyli DZIĘKUJEMY! Zapewniamy, że Siostry wraz z dziećmi są wdzięczne za każdy gest dobroci i modlą się w intencjach Przyjaciół z Polski, dzięki którym ich życie staje się radośniejsze, z nadzieją na lepszą przyszłość. Z serdecznym pozdrowieniem, życząc obfitych łask Bożych, Opieki Matki Najświętszej, św. Michała Archanioła  s. Eligia Opiłowska /Referentka Misyjna Zgromadzenia/ Warszawa, 5.07.2021 r. Tel. 797 907 061; www.misje.michalitki.pl; e-mail: misje@michalitki.pl

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl