zgaś światło

Uczennica klasy 4A Marysia Sklalska już drugi raz w tym roku udowodniła, że posiada talent pisarski, zostając laureatką 7. edycji „Popisz się talentem” - największego konkursu literackiego dla szkół podstawowych organizowanego przez Wydawnictwo Nowa Era.

„Przymierzając Okulary Czasu”, Maria napisała opowiadanie pt. „Świat do góry nogami” , które pozwoliło jej znaleźć się w gronie 30 laureatów nazwanych przez jury konkursowe „młodymi pisarzami”. Opowiadanie uczennicy naszej szkoły zyskało uznanie spośród 1961 prac nadesłanych na konkurs.

Sukces Marysi to dla niej równocześnie debiut literacki - książka z najlepszymi opowiadaniami ukaże się już jesienią 2023 r.

To niezwykłe osiągnięcie jest powodem do dumy i radości nie tylko dla naszej laureatki, ale również dla całej społeczności Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piasecznie.

GRATULUJEMY!

Copyright 2021 | Realizacja: cemit.pl