Uczniowie naszej szkoły przygotowują się od jakiegoś czasu do próby bicia rekordu Guinessa. Dzieciaki wszystkich chyba klas brały udział w segregowaniu korków na kolory. Na prawdę nie jest to takie proste - szczególnie dla naszych oczu. Ale ... wiemy kto to robił - najlepsi i najtwardsi :) Pani Rabsztyn na podstawie najlepszego konkursowego projektu Natalii Dębskiej z kl. VIa wyszyła zarys naszego wzoru. Dziękujemy za tak wielki trud.

A dziś 16.05.2014 na sali gimnastycznej wielka grupa nauczycieli, uczniów układała naszą część mozaiki. Chętnych było więcej niż miejsca do układania!!!

W związku z tym wszystkich uczniów wraz z rodzicami zapraszamy już za tydzień do Łaz, gdzie będziemy próbowali wraz z innymi szkołami bić rekord. Szczegóły pikniku tam organizowanego już wkrótce.